INSTYTUT URODY PRESTIŻ

Ewelina Płomińska kosmetolog Wrocław

Instytut Urody Prestiż powstał w 2005 r. z inicjatywy Eweliny Płomińskiej (Sztajerowskiej). Na początku jako jednoosobowa działalność – Gabinet Kosmetyczny Prestiż.

W kolejnych latach, w związku z rosnącą nieustannie rzeszą klientów, Gabinet przechodził liczne zmiany, aż do dnia dzisiejszego. Obecnie zespół Instytutu Urody Prestiż tworzą pełni pasji i zaangażowania wrocławscy profesjonaliści, gotowi spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasz zespół to: specjaliści kosmetologii, medycyny estetycznej, fizjoterapii, laseroterapii, wizażu, stylizacji paznokci.

Decydując się na skorzystanie z oferty Instytutu Urody Prestiż możesz mieć pewność najwyższej jakości wykonywanych zabiegów. Nasi specjaliści zajmą się Tobą kompleksowo proponując odpowiednie programy zabiegowe ukierunkowane na zdiagnozowane potrzeby. Właściwie dopasowane zabiegi opóźnią proces starzenia oraz pozwolą cieszyć się zadbanym, pięknym wyglądem przez długi czas. W Instytucie Urody Prestiż korzystamy z najbardziej renomowanych marek kosmetycznych oraz skutecznych i nowoczesnych urządzeń zabiegowych posiadających certyfikaty FDA i CE.

Twoja satysfakcja z oferowanych przez nas usług jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować takie zabiegi, które w niedługim czasie dadzą zadowalające i trwałe efekty.

W trosce o zadowolenie i potrzeby naszych klientów stale rozwijamy ofertę zabiegową.

Na co dzień dbamy o miłą i domową atmosferę, jak również zapewniamy dyskrecję.

Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić również Twoje potrzeby i oczekiwania.

Zespół Instytutu Prestiż