OFERTA SPECJALNA

Skorzystaj z promocyjnych cen zabiegów. Szczegóły tu.

Do promocji przystępujemy z naszym partnerem – Akademią Formy, prowadzoną przez Paulę Banot-Leoniewską, trenerka personalną, sportowcem i mistrzynią Polski oraz wicemistrzynią Europy i Świata w kategorii Bikini Fitness! Łączymy profesjonalne zabiegi modelujące sylwetkę z ruchem i zdrową dietą.

Nasi klienci korzystający z zabiegów endermologii LPG otrzymają zaproszenie do Akademii Formy na jeden trening personalny z konsultacją trenera i indywidualnym planem żywienia w cenie 100 zł zamiast 480 zł.

Karboksyterapia to przełomowa metoda, dająca zaskakujące efekty, porównywalne z zabiegami operacyjnymi. Polega na wstrzykiwaniu dwutlenku węgla pod skórę w celu pogrubienia rusztowania skóry, zmniejszenia rumienia, likwidacji worków pod oczami i szeroko pojętej kuracji anti-age. Łączymy ją głównie z zabiegami pielęgnacyjnymi, z kwasami oraz z mezoterapią igłową. Po zabiegach nasze Klientki są zaskoczone  szybkością i  łatwością zabiegu oraz jego bezpieczeństwem. Skóra wygląda na odświeżoną, wypoczętą, młodszą 🌷🌷🌷
Więcej o karboksyterapii znajdziesz tutaj
i już dziś umów się na zabiegi w Instytucie.
Mamy dla Ciebie coś specjalnego – pakiet zabiegów na twarz 3+1 gratis! Nie przegap! 😍

Oferta ważna do 30.11.2018