OFERTA SPECJALNA

Skorzystaj z promocyjnych cen zabiegów. Szczegóły tu.

Karboksyterapia to przełomowa metoda, dająca zaskakujące efekty, porównywalne z zabiegami operacyjnymi. Polega na wstrzykiwaniu dwutlenku węgla pod skórę w celu pogrubienia rusztowania skóry, zmniejszenia rumienia, likwidacji worków pod oczami i szeroko pojętej kuracji anti-age. Łączymy ją głównie z zabiegami pielęgnacyjnymi, z kwasami oraz z mezoterapią igłową. Po zabiegach nasze Klientki są zaskoczone  szybkością i  łatwością zabiegu oraz jego bezpieczeństwem. Skóra wygląda na odświeżoną, wypoczętą, młodszą 🌷🌷🌷
Więcej o karboksyterapii znajdziesz tutaj
i już dziś umów się na zabiegi w Instytucie.
Mamy dla Ciebie coś specjalnego – pakiet zabiegów na twarz 3+1 gratis! Nie przegap! 😍

Oferta ważna do 30.12.2020

Kto z Was nie chciałby mieć gładkiego ciała bez włosów?

Depilacja Laserem alexdual Xlase Plus to zabieg bardzo skuteczny a zarazem komfortowy w odczuciach. Technologia pracy w ruchu sprawia, że zabieg jest szybki i niemal bezbolesny. Przygotowaliśmy dla Was 3 rodzaje pakietów.
Pakiet MINI 3 zabiegi z 10% rabatem dla osób, które już wykonywały serię na daną okolicę zabiegową, ale jeszcze całkowicie nie pozbyły się włosów.

Pakiet ŚREDNI 5 zabiegów (1 zabieg Gratis) dla osób które zaczynają swoją przygodę z depilacją laserową- czasami wystarcza 5 zabiegów.

Pakiet OPTYMALNY 10 zabiegów (3 zabiegi Gratis) nawet najbardziej oporne włosy poddane 10 zabiegom w odpowiednich odstępach zostaną usunięte.

Ilość potrzebnych zabiegów jest indywidualna i zależy od wielu czynników m.in. stanu zdrowia, koloru włosów oraz skóry, odpowiednich odstępów między zabiegami. 

Więcej o depilacji laserowej  znajdziesz tutaj

Już dziś umów się na zabiegi w Instytucie.

Oferta ważna do 30.12.2019