OFERTA SPECJALNA

 

 

Karboksyterapia to przełomowa metoda, dająca zaskakujące efekty, porównywalne z zabiegami operacyjnymi. Polega na wstrzykiwaniu dwutlenku węgla pod skórę w celu pogrubienia rusztowania skóry, zmniejszenia rumienia, likwidacji worków pod oczami i szeroko pojętej kuracji anti-age. Łączymy ją głównie z zabiegami pielęgnacyjnymi, z kwasami oraz z mezoterapią igłową. Po zabiegach nasze Klientki są zaskoczone  szybkością i  łatwością zabiegu oraz jego bezpieczeństwem. Skóra wygląda na odświeżoną, wypoczętą, młodszą 🌷🌷🌷
Więcej o karboksyterapii znajdziesz tutaj 
i już dziś umów się na zabiegi w Instytucie. 
Mamy dla Ciebie coś specjalnego – pakiet zabiegów na twarz 3+1 gratis! Nie przegap! 😍

Oferta ważna do 31.08.2018

 

 

Zaplanuj regenerację swojej skóry. Umów się na serię 3 zabiegów laserem frakcyjnym, a 4 zabieg na tę samą okolicę wykonamy zupełnie za darmo.

Więcej o zabiegu przeczytaj tutaj

Oferta ważna do 31.08.2018

 

 

 

Jeśli chcesz pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej, to PAKIET SLIM FAST TURBO SPALANIE jest właśnie dla Ciebie!

Preparaty użyte do mezoterapii igłowej trafią dokładnie w te miejsca, w których znajduje się niechciana tkanka tłuszczowa. Efekt? Szczuplejsza sylwetka, a także zmniejszenie obwodu Twojego ciała!

Cudowny gaz, czyli dwutlenek węgla wysmukli Twoją sylwetkę, a także sprawi, że Twoje ciało stanie się gładsze. Karboksyterapia wykonywana jest specjalnym pistoletem marki Concerto, dzięki czemu dwutlenek węgla podawany jest w sposób precyzyjny, a przede wszystkim bezpieczny.

Oferta ważna do 31.08.2018

 

 

 

PAKIET CELLU STOP jest dla Ciebie, jeśli potrzebujesz pozbyć się cellulitu!

Karboksyterapia to przełomowa metoda walki z cellulitem. Do zabiegu używany jest pneumatyczny pistolet marki Concerto, dzięki któremu możliwe jest wprowadzanie określonej dawki CO2 w sposób szybki i precyzyjny, a także całkowicie bezpieczny. Dwutlenek węgla pobudza stymualcję syntezy kolagenu i elastyny. Efekt? Jędrna, sprężysta i elastyczna skóra bez cellulitu!  

Oferta ważna do 31.08.2018

 
Zarezerwuj termin

Umów się na wizytę!

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie służą radą i pomocą.Zarezerwuj termin